55. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Alice díványon olvas (Nő díványon), 1941
221

Bernáth Aurél (1895-1982)

Alice díványon olvas (Nő díványon), 1941

Olaj, vászon, 54x72,5 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 1 800 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: 1941/31.

‣ Bernáth Aurél újabb képeinek és Rippl-Rónai József (1861–1927) válogatott műveinek kiállítása. Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete (volt Ernst Múzeum), Budapest, 194 2.