75. tavaszi aukció
Székely Bertalan, tájkép
117

Székely Bertalan (1835-1910)

Alkony, 1906

Olaj, vászon papírlemezen, 33 x 43 cm
Jelzés nélkül.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ Lándor Tivadar gyűjteményéből
¦ Hubay Miklós drámaíró tulajdonában

KIÁLLÍTVA:
¦ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Magyar Táj- és Életkép-kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1927. január-február, (kat. 558. Alkony vagy 570. Alkony)

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
¦ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Székely Bertalan Emlékkiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1911. február 3 – március 3.