67. Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Alkony, 1951
44

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Alkony, 1951

Olaj, ónlemez, 76,5 x 53 cm
Jelezve balra lent: Gyarmathy T. 951 Hátoldalon felirat: 51/14 Alkony 951 Gy. 53 x 76,5 cm
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft