22. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Alkony
176

Fényes Adolf (1867-1945)

Alkony

Olaj, vászon, 29x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

BÁV 36. aukció, 67. tétel (Tájkép templommal címen)

Feltehetőleg kiállítva: Fényes Adolf romantikus képei, Frankel Szalon, Budapest, 1936. október 31. – november 30. katalógus: 38.