6. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Alkonyat, 1893
21

Böhm Pál (1839-1905)

Alkonyat, 1893

Olaj, fa, 14x18,5 cm
Jelezve jobbra lent: Böhm Pal München 1893.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft