61. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Alkonyat, 1911-1913 körül
66

Alkonyat, 1911-1913 körül

Olaj, vászon, 72,5x99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky .... (ajánlás töredék)
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 18 000 000 Ft

Aukcionálva :

¦ Báv 45. aukció, 191. tétel (Alkonyati táj címen)

¦ dr. Fenyvessy Károlyné (Budapest),

¦ majd német magángyűjteményben (1978)

¦ Panama-Pacific International Exposition, Palace of Fine Arts. San Francisco, 1915. 395. kép (Sunset címen)

27

Csónakosok

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
34

Tavasz

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
63

Vág vize

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
99

Rákász

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
157

Férfiportré

Kikiáltási ár: 320 000 Ft