15. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Alkonyat
49

Alkonyat

Olaj, fa, 26x40 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

Hátoldalon: lefényképezve és számon tartva Pálmai József, Budapest, 1918. június hó