46. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Alkonyat
141

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Alkonyat

Olaj, papírlemez, 33,5x36,5 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy Hátoldalon autográf felirat: Gulácsy Lajos Rigó u. 14. sz. \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 18. árverés, 53. tétel