57. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Alkonyat
71

K. Spányi Béla (1852-1914)

Alkonyat

Olaj, vászon, 60x78 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

‣ K. Spányi Béla kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1905. katalógus: 63.