9. aukció
Tölgyessy Artúr (1853-1920) Alkonyat a tóparti tanyán
43

Tölgyessy Artúr (1853-1920)

Alkonyat a tóparti tanyán

Olaj, vászon, 75x116,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tölgyessy A.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft