14. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Alkonyat
99

Mészöly Géza (1844-1887)

Alkonyat

Olaj, fa, 22,5x32,5 cm
Jelezve jobbra lent: MG.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítva: Mészöly Géza emlékkiállítás, Műcsarnok, 1902.