58. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Alkonyati erdő
111

Alkonyati erdő

Olaj, vászon, 71,5x100,5 cm
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

¦ egykor a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet tulajdonában