74. Téli aukció
Székely Bertalan ideál táj
160

Székely Bertalan (1835-1910)

Alkonyati táj, 1850-es évek

Olaj, vászon, 128 x 159 cm
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
¦ BÁV 51. Képaukció, Budapest, 1980. május (kat. 236.)

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Székely Bertalan kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1999. szeptember 30. – 2000. január 30. (kat.: 15.)