45. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Alkonyati téli folyópart
64

K. Spányi Béla (1852-1914)

Alkonyati téli folyópart

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 300 000 Ft