21. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Alkonyi erdő
245

Alkonyi erdő

Olaj, vászon, 71x100,5 cm
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

Proveniencia: • egykor a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. tulajdonában • majd Dr. Halmi Dénes gyűjteményében