121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Alkonyi erdő
56

Alkonyi erdő

Olaj, vászon, 100x85 cm
Jelezve jobbra lent: M. Manheimer Gusztávnak Mednyánszky (sic.)