74. Téli aukció
Szepesi Kuszka Jenő tájkép
109

Szepesi Kuszka Jenő 1885-1948

Alkonyi fények

Olaj, vászon, 70 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Szepesi Kuszka Jenő
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft