20. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Alkonyi fények az erdőszélen, 1894
46

Böhm Pál (1839-1905)

Alkonyi fények az erdőszélen, 1894

Olaj, fa, 39x32,5 cm
Jelezve balra lent: Fest. Böhm Pál 1894
Kikiáltási ár: 400 000 Ft