38. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Alkonyi fények Banyuls-sur-Merben
117

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Alkonyi fények Banyuls-sur-Merben

Olaj, papírlemez, 31x49 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft