46. aukció
Mousson Tivadar (1887-1946) Alkonyi séta
61

Mousson Tivadar (1887-1946)

Alkonyi séta

Olaj, papírlemez, 48,5x68 cm
Jelezve jobbra lent: Mousson Jelezve balra lent: Mousson T.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft