6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Tölg-Molnár Zoltán (1944) Alkonyi táj, 1976
61

Tölg-Molnár Zoltán (1944)

Alkonyi táj, 1976

Olaj, vászon, 60 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Tölg-Molnár, Jelezve hátoldalon: Tölg-Molnár "Alkonyi táj" '976.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft