61. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Alkonyi táj
64

Brodszky Sándor (1819-1901)

Alkonyi táj

Olaj, papírlemez, 24x33 cm
Jelezve jobbra lent: Brodszky S Hátoldalon: Brodszky Sándor hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft