11. aukció
Tornyai János (1869-1936) Alkonyi táj
88

Tornyai János (1869-1936)

Alkonyi táj

Olaj, vászon, 36x49 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 180 000 Ft