44. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Alkonyi tájban
95

K. Spányi Béla (1852-1914)

Alkonyi tájban

Olaj, vászon, 60,5x51 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft