12. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Állatmesék, 1982
204

Szabó Vladimir (1905-1991)

Állatmesék, 1982

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: SZV 82
Kikiáltási ár: 460 000 Ft