Soros árverés
Kádár Béla (1877-1956) Állatok, Hátoldalon: Fej
90

Kádár Béla (1877-1956)

Állatok, Hátoldalon: Fej

26x16 cm, Akvarell, papír
Jelezve balra lent: Kádár Béla, Hátoldalon jelezve jobbra lent: KB (töredékes)
Kikiáltási ár: 150 000 Ft