Exkluzív téli ajánlat
Tóth Menyhért (1904-1980) Állatok öröme, 1965
59

Tóth Menyhért (1904-1980)

Állatok öröme, 1965

Olaj, farost, 60 x 80 cm
Jelezve balra lent: TM

Proveniencia :
• a művész tulajdonában (1970)

• Tóth Menyhért kiállítása.István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1970. március 8–30.,katalógus: 112.
• Tóth Menyhért gyűjteményes kiállítása.Kat