44. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Allegorikus jelenet
126

Lotz Károly (1833-1904)

Allegorikus jelenet

Olaj, aranyalap, fa, 34x23 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft