2. aukció
Stetka Gyula (1885-1925) Allegórikus nőalak lanttal
58

Stetka Gyula (1885-1925)

Allegórikus nőalak lanttal

Olaj, vászon, 61x22 cm
Jelezve jobbra lent: Stetka Gyula
Kikiáltási ár: 120 000 Ft