59. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Álló akt
54

Lotz Károly (1833-1904)

Álló akt

Olaj, vászon, 21x10 cm
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

Aukcionálva :

– BÁV 29. árverés, 167. tétel