11. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Álló férfi akt, 1912
99

Márffy Ödön (1878-1959)

Álló férfi akt, 1912

Tus, akvarell, papír, 36,5x22,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Reprodukálva: Gombosi György: Új Magyar Rajzművészet. Rippl-Rónaitól a Nyolcakig, Erasmus, Bp., 1945. 48. oldal