49. aukció
Raoul Dufy 1877-1953 Álló férfi
11

Raoul Dufy 1877-1953

Álló férfi

Litográfia, papír, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Raoul Dufy 14/150
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 39. árverés, 56. tétel

KIÁLLÍTVA:
•Gordon Zsuzsa és dr. Váradi István magángyűjteménye. A szekszárdi Művészetek Háza kiállításai, Szekszárd, 1987. január 9. – március 30., katalógus: szám né