12. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Álló női akt, 1910 körül
131

Márffy Ödön (1878-1959)

Álló női akt, 1910 körül

Olaj, vászon, 59x45 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft

Védett

Reprodukálva: • Zolnay László: Márffy, 5. kép, Budapest, 1966. • Passuth Krisztina: Márffy Ödön, 5. kép, Budapest, 1978.

Proveniencia: a hatvanas évektől a kilencvenes évekig Garzó Gyula és örökösei tulajdonában