A Dévényi-gyűjtemény
Bernáth Aurél (1895-1982) Álló női akt, 1930
39

Bernáth Aurél (1895-1982)

Álló női akt, 1930

Olaj, vászon, 42x34 cm
Jelezve balra lent: B.A.