121 legszebb magyar festmény
Barcsay Jenő (1900-1988) Állvány ablak előtt, 1961
116

Barcsay Jenő (1900-1988)

Állvány ablak előtt, 1961

Olaj, vászon, 51x27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay , Jelezve hátoldalon: Barcsay, Állvány ablak előtt, A művész tulajdona