27. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Almaárusok, 1874
189

Mészöly Géza (1844-1887)

Almaárusok, 1874

Olaj, fa, 32x58 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly G. 1874
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft