14. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Almaevők, 1934
117

Frank Frigyes (1890-1976)

Almaevők, 1934

Olaj, vászon, 66x92,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes 1934, vakrámán autográf írással: Frank Frigyes Almaevők Artner Tivadar tulajdona
Kikiáltási ár: 800 000 Ft