49. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Almák, 1907
77

Boromisza Tibor (1880-1960)

Almák, 1907

Olaj, papírlemez, 54,5x63,5 cm
Jelezve balra fent: Boromisza 1907
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•Boromisza Tibor 1880-1960. Szerk.: Dr. Török Katalin – Jurecskó László, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága, Szentendre, 2012. 26. kép