69. Tavaszi Aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Almák, 1907
116

Boromisza Tibor (1880-1960)

Almák, 1907

Olaj, papírlemez, 56 x 64 cm
Jelezve balra fent: Boromisza 1907
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 24 000 000 Ft