Best of Mű-Terem
Galimberti Sándor (1883-1915) Almák, 1911 körül
82

Galimberti Sándor (1883-1915)

Almák, 1911 körül

Olaj, vászon, 39x46 cm
Jelezve jobbra fent: Galimberti. Hátoldalon autográf felirat: Galimberti Paris 97 Rue de Rennes