4. aukció
Móricz Margit (1912-1984) Almák és citromok
94

Móricz Margit (1912-1984)

Almák és citromok

Olaj, vászon, 55x85 cm
Jelezve balra fent: Móricz Margit
Kikiáltási ár: 360 000 Ft