61. aukció
Basch Andor (1885-1944) Almák és vörösbor, 1939
125

Basch Andor (1885-1944)

Almák és vörösbor, 1939

Olaj, vászon, 50,5x61 cm
Jelezve balra lent: Basch 39
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Feltehetőlegkiállítva :

¦ Basch Andor festőművész kiállítása.

Tamás Galéria, Budapest, 1941. katalógus: 18.