40. aukció
Basch Andor (1885-1944) Almák és vörösbor, 1940
18

Basch Andor (1885-1944)

Almák és vörösbor, 1940

Olaj, fa, 60x73 cm
Jelezve középen lent: Basch 40
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

•Basch Andor festőművész kiállítása.Tamás Galéria, Budapest, 1941.katalógus: 18. (Almák és vörösbor címmel)