20. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Almás csendélet kancsóval, 1935
188

Nagy Oszkár (1883-1965)

Almás csendélet kancsóval, 1935

Olaj, karton, 44,5x65,5 cm
Jelezve jobbra fent: Nagy Oszkár 935
Kikiáltási ár: 550 000 Ft