11. aukció
Thorma János (1870-1937) Almaszedők
44

Thorma János (1870-1937)

Almaszedők

Olaj, vászon, 57x74 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 650 000 Ft