72. Tavaszi aukció
Tipary Dezső plein-air Nagybánya
144

Tipary Dezső (1887-1964)

Almaszüret, Nagybánya, 1912

Olaj, vászon, 75 x 70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tipary Dezső 1912
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Tavaszi kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1913., kat.sz.: 529. (Almaszüret, olajf.)