73. őszi aukció
Szabó, Joseph szürrealizmus
180

Szabó, Joseph (1925-2010)

Álmok és érzések végtelensége, 1975

Olaj, fa, 34 x 40,5 cm
Jelezve balra lent: J. Szabó
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft