16. aukció
Gyenes Gitta (1888-1960) Álom
72

Gyenes Gitta (1888-1960)

Álom

Olaj, fa, 73x60 cm
Jelezve jobbra lent: Gyenes Gitta
Kikiáltási ár: 750 000 Ft