65. aukció (2020. december)
Batthyány Gyula (1887-1959) Álom
169

Batthyány Gyula (1887-1959)

Álom

Olaj, vászon, 80x100,5 cm
Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft