62. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Álom (Alvó Bacchansnő)
74

Lotz Károly (1833-1904)

Álom (Alvó Bacchansnő)

Olaj, fa, 35,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ egykor Dr. Preisich Hugó tulajdonában (1933)

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced:

¦ Lotz Károly emlékkiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1933., katalógus: 271.